.:: هوشا : هوشمند و توانا ::.


مجموعه ای کامل از نرم افزارهاي يكپارچه مالي و اداري، دولتي و بازرگاني

بایگانی برای دسته بندی ی) من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق

آذر۱۵۱۳۹۳

به نام خدای حسابگر، حسابرس و حسابدارِ زمین و آسمان و هر آنچه در اوست. هم او که افتتاحیه و اختتامیه همه  حسابها   و کتاب هاست.

 

آدم های خاکی مثل زمین استهلاک ناپذیرند.رفاقت با آنان گرچه باارزش ترین دارایی نامشهود ترازنامه  است، ولی ثبتشان نمی کنیم، نه بخاطر عدم تطابق بااستانداردهای حسابداری، بخاطر اینکه در ترازنامه قلبمان به گونه ای ثبت شده اند که هیچ پایان دوره ای ما را مجبور به بستن حساب هایشان  نمی کند.

 

تو بخوان قصه مردان حساب و عدد و سود و زیان و قلم و ثبت و سیاق، کز همان روزهای نوروز در انبار بمانند و بگیرند و ببندند و شمارند و نویسند دو صد مشق در آن دفتر پیچیده به قیطان، که اگر خط بخورد یا که شود دیر، بهراسند از آن هیبت آن هیات سه مرد قلندر، همان هیات تشخیص علی الراس و اگر مانده حسابی نشود جمع، بر سر و صورت خود جمله بکوبند و دو صد لعن فرستند بر آن مرد ونیزی، همان لوکه پاچولی، که همه تی اکانت و دو طرف ثبت حساب از کرامات و افاضات هموست.
آن دگر خرده بگیرند از آن دسته اول که چرا آن ننوشتی و دگر چیز نوشتی که اگر این بشود شرط و شروط است و عدم، رد نظر.
هرگه این مرد سیه روز شود دیر به خانه، بخرامد به اتاقی و چپد زیر لحافی که بماند ز امان از خم ابروی زن و طعنه فرزند، که چه شد سهم تو از آن همه اعداد که بنوشتی و زدی جمع و چه شد وعده دریا و لب آب و نه حتی دو قدم پارک. این چه حرفه ست که نه چون کله پزان صنفی و جایی و نه چون آن مرد قدم رنجه به بازار مالی و منالی و نه یک باغ و حیاطی، که اگر یار برفت و تو در سوگ نشینی، آن جنازه تو به غسال سپاری که گزارش سر موقع توبه مجمع برسانی.
پس بگفتا گنهم چیست که جز این حرفه ندانم. این حرفه همان حرفه محبوب جهان است که در این دیر خریدار ندارد. من نه آن میرزا نویس در دکان و دم حجره ی آن بی هنرم، من دگر ممبر آن آیفک بین المللم.
آخر قصه: آخر قصه همه غصه و بس ناله نی که خراج دولت از آن سود به توافق به سر آید و در آن مجمع غدار بخورند و بگفتند و شنودند و دو صد سود و دو پاداش به تقسیم سپردند و ندیدند از پس پرده ی اعداد و رقم، آن همه خون جگر، دربدری، سوته دلی.هفته حسابدار برتمامی حسابداران زحمت کش مبارک باد

روز حسابدار مبارک

اسفند۱۰۱۳۹۲

تشکر از همکاران هوشا در سال ۱۳۹۲

من لم یشکر المخلوق،لم یشکر الخالق

در سال ۱۳۹۲ بیست و دو نفر با هوشا همکاری کرده اند. امیدواریم به حول قوه الهی و با پیگیری و تلاش مستمر همکارانم، این تعداد در سال ۱۳۹۳ بیشتر شود و از افراد خبره و حرفه ای بیشتری استفاده کنیم. همچنان بر این عقیده هستیم که یکی مرد جنگی به از صد سوار است و باید مردان جنگی و کارکشته بیشتری به مجموعه هوشا اضافه شوند. بی شک ارائه خدمات به موقع و در خور به مشتریان نیازمند همکاران فعال و توانمند است که همه این ها با تامین مالی و برنامه ریزی مالی برای پرسنل قابل انجام است. نیاز هوشا به تعداد همکاران بیشتر با توجه به تعداد قابل توجه و رو به فزونی مشتریان،محرز است اما برای تامین مالی پروژه ها و پرسنل و هزینه های اداری، بیمه
و … در اضافه نمودن همکار به هوشا حساسیت و وسواس وجود دارد.

هر چند خانم خدابنده لو سال ۱۳۹۲ را در مرخصی تشریف داشته اند اما امیدواریم از ابتدای سال ۱۳۹۳ این همکار گرامی مسئولیت منزل و مادرشدن را بهمراه کار در هوشا، با هم انجام دهند و به جمع ما اضافه شوند. همچنین امید به برگشت به کار خانم مهندس دلاوردوست که در سه ماهه آخر سال ۹۲ مسئولیت مادرشدنشان شروع شده است، داریم.

به جمع فوق باید همکارانمان در شرکت سماتوس را اضافه کنیم که بعلت همکاری مشترک در بخش اتوماسیون  اداری پیوند به آنها نیز زحمت بسیار داده ایم. بویژه از مدیریت محترم عامل سماتوس، آقای دکتر کامیار، از آقای دکتر پورمعصومی عضو هیئت مدیره و سایر عزیزان  در شرکت همکار، سماتوس٫ در بخش بازرگانی، در بخش پشتیبانی، در بخش برنامه نویسی.

تشکر از همه زحماتی که در کنار هوشا و برای هوشا کشیده اند و آرزوی سلامتی و موفقیت در زندگی و کار برای همه همکارانم دارم.

سال ۱۳۹۲ بدلیل درگیری شرکت با پروژه وب HushaERP  و هزینه های سرسام آور آن همچنین عدم انجام بموقع تعهدات مالی توسط مشتریان و بی توجهی  برخی از آنها به قراردادها و تعهدات خود، سال پرزحمتی داشتیم. امید واریم در سال جدید با برنامه ریزی بهتر، شاهد رشد و شکوفایی بیشتر هوشا و استعداد های شاغل در آن و در نظر گرفتن شرایط رفاهی در خور و شایسته برای همکارانم باشیم.

۱ خانم مهندس ایمان بربند،مسئول نرم افزار
۲ خانم مهندس  نچمه احمدی،مسئول پشتیبانی راه دور
۳ خانم مهندس ربابه نیکبخت،کارشناس پشتیبانی
۴ خانم مهندس سعیده نائینی،برنامه ساز
۵ خانم مهندس باباپور،مسئول گزارش ساز وب
۶ خانم  منیژه اللهیارزاده،مسئول اداری و امور قراردادها
۷ خانم مهندس جرقدانی،برنامه نویس وب
۸ خانم مهندس ممقانی،برنامه نویس وب
۹ آقای خلیلی،تکنسین پشتیبانی
۱۰ آقای علی عباسی،مسئول فروش و امور مشتریان
۱۱ آقای اکبر عبداللهی،تکنسین پشتیبانی
۱۲ آقای پریمی،تکنسین پشتیبانی
۱۳ آقای  مهندس برزگر،مدیر پروژه وب
۱۴ آقای مهندس کرامتی،برنامه ساز ارشد وب
۱۵ خانم مینامستعد،حسابدار
۱۶ آقای اسماعیلی،مدیر مالی
۱۷ آقای  مهندس اربابی،مشاور ارشد وب
۱۸ آقای  مهندس مظفر ایراف،مشاور ارشد برنامه ریزی
۱۹ خانم مهندس نرگس دلاوردوست،برنامه ساز
۲۰ آقای خوشه ،مسئول پشتیبانی حضوری
۲۱ آقای مهندس طاها سرهنگی،مسئول استقرار وب
۲۲ آقای گلابی،خدمات

 

 

اسفند۲۸۱۳۹۰

درگذشت یک کارشناس استفاده کننده از هوشا

در واپسین روزهای سال ۱۳۹۰ با کمال تاسف و تاثر و در عین ناباوری مطلع شدیم که خانم تجلی پور کارشناس امور مالی اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری استان تهران بر اثر سانحه تصادف جان به جان آفرین تسلیم نموده به دیار باقی شتافتند.کسی که به تلاش و کوشش فراوان در حال پیگیری ادامه تحصیلات تکمیلی فوق لیسانس و تشنه یادگیری مطالب بیشتر و بیشتر در امور ذیحسابی و علی الخصوص آموزش تکمیلی جهت کار با نرم افزارهای هوشا (حسابداری دولتی و اعتبارات ذیحسابی)بود. هوشا، این ضایعه را به همه همکاران امور مالی و ذیحسابی اداراه کل میراث فرهنگی و گردشگری استان تهران و به همشیره گرامیشان سرکار خانم تجلی پور کارشناس مسئول تضمینات ذیحسابی اداره کل نوسازی مدارس استان تهران و بالاخره به مدیر کل محترم سازمان امور اقتصادی و دارایی استان تهران ، حاج آقا تجلی پورتسلیت عرض نموده، برای آن مرحومه آرزوی غفران و برای همه بازماندگان آرزوی صبر و سلامتی دارد. متاسفانه قسمت بسیار تاثر برانگیز کارمان از دست دادن افرادی است که مدتی با آنها کار کرده و پا به پای آنها برای پیشبرد یک کار در یک دستگاه اجرایی به پیش میرویم و به ناگاه با جاهای خالی آنها مواجه میشویم. خداکند هیچگاه در کشاکش کارهایمان مدیون و بدهکار کارهایمان به همه عزیزانی که وظیفه ارائه خدمات و یا آموزش و یا همراهی با آنها را داریم، نباشیم. با آرزوی سلامتی و بهروزی برای همه عزیزان

آذر۳۰۱۳۸۹

آقای رستمی، ذیحساب شهرداری کامیاران

با کمال تاسف مطلع شدیم جناب آقای رستمی ذیحساب و مدیر مالی شهرداری کامیاران به رحمت  ایزدی پیوستند.

مرحوم  رستمی چند سالی بود که از نرم افزار حسابداری دولتی هوشا جهت تنظیم حساب های تملک دارایی های سرمایه ای شهرداری کامیاران  و احیرا” برای شهرداری  دو تا از شهرهای کوچک اطراف کامباران استفاده میکردند.

مرحوم  رستمی برغم داشتن قرارداد پشتیبانی و برغم اینکه همیشه وظیفه ماست که پاسخگوی مشکلات مشتریانمان باشیم، همیشه با تعارف و سختی فراوان مشکلات کاری را با ما درمیان میگذاشتند در حالی که  همیشه این وظیفه ماست که مشکلات مشتریانمان را به نحو احسن برطرف نمائیم.

برای آن مرحوم آرزوی رحمت و غفران و برای خانواده اش آرزوی صبر و سلامتی و برای همه همکاران ایشان در شهرداری کامیاران توفیق آرزو مندیم.

نرم افزاری هوشا 

آبان۱۱۱۳۸۹

درگذشت یک مدیر فن آوری اطلاعات

با کمال تاسف مطلع شدم مدیر فن آوری اطلاعات اداره کل نوسازی مدارس استان گیلان، آقای مهندس بهاری حین کمک به یک حادثه تصادف در اتوبان رشت – رودبار خود دچار سانحه شده و به رحمت حق رفته اند.

برای ما که سالیان سال است مهندس مهرداد بهاری را می شناختیم وبا او کار کرده بودیم بسیار ناگوار و دور از انتظار بود.

مهندس جوانی که حالا حالا ها اداره کل نوسازی مدارس استان گیلان می توانست از توانائیها و تلاشهایش بهره ببرد اما داستان همیشگی سوانح جاده یی دوباره خانواده یی را عزادار، فرزند کوچکی را  از نعمت پدر محروم و همسری را داداغدار و جامعه را از استفاده از یک نیروی جوان محروم کرد.

خدا کند،

روزی برسد که داستان همیشگی تصادف جاده یی با بالارفتن فرهنگ رانندگی  و دقت رانندگان در حفظ جان خود و سایرین، تمام شود و دیگر نبینیم و نشنویم که جان انسانی بر اثر بی دقتی راننده یی از کف برود.

برای مرحوم بهاری آرزوی رحمت و مغفرت

و برای خانواده اش آرزوی صبر

و برای همکاران فن آوری اطلاعات و امور مالی و ذیحسابی اداره کل نوسازی مدارس استان گیلان سلامتی آرزومندیم.

باشد که این آخرین عرض تسلیت مان به کسانی باشد که روزانه با آنها در ارتباط هستیم.

از طرف کلیه همکاران

دانشوران سرمد – نرم افزاری هوشا

اردیبهشت۳۱۳۸۹

ارتقاء و تغییرات در سایت هوشا

به دنبال ارائه سرویس های بهتر در سال ۸۹ به همه مشتریان،یکی از برنامه های ما سرو سامان دادن به وب سایت هوشا است.

 پس از نظر سنجی از تعدادی از مشتریان و مدیران آی تی ادارات،تصمیمات و  اقدامات زیر انجام  شد:
۱- شکل و قالب سایت به همان صورت قبلی باشد تا مراجعه کنندگانی که پیش از این از سایت استفاده می نمودند دچار سردرگمی و مشکل نشوند.
۲-نرم افزار سایت که  نرم افزار متن باز  WORDPRESS (ورد پرس فارسی) است،  با نسخه های جدید جایگزین شود. بر این اساس نسخه قدیمی تر(۲٫۷) با آخرین نسخه یعنی ۲٫۹ فارسی که به احترام استاد آواز و موسیقی سنتی ایران نسخه استاد شجریان نام گرفته است،جایگزین گردید.
۳-قالب سایت یعنی قالب illacrimo که توسط Design Disease طراحی شده است، با آخرین نسخه قالب جایگزین شود. این کار باعث افزوده شدن برخی امکانات جدید به سایت مثل شماره گذاری و صفحه بندی گردیده است. کار فارسی سازی قالب با استفاده از تجارب بهروز که نگارش های قبلی این قالب را فارسی سازی نموده بود،انجام شده است.

۴-امکانات جدید به سایت در حال اضافه شدن است. من جمله امکان LIVE ONLINE CHAT برای برقراری ارتباط برخط جهت کاهش هزینه تلفن مستریان و ارائه سرویس پشتیبانی تلفنی آسان تر و سهل الوصول تر.

۵-در حال خرید نسخه اصلی نرم افزار  خارجی Team Viewer هستیم تا امکان کترل از راه دور و حضور در پشت سیستم های استفاده کنندگان جهت حل مشکل و انجام راهنمایی های بهتر فراهم گردد.

۶-با همه این احوال معتقدیم یک نرم افزار هر چقدر کامل تر باشد،پشتیبانی آن برای ما راحت تر و استفاده از آن برای شما مشتریان آسان تر است فلذا در سال جدید کارشناسان ما برای بررسی بیشتر و بهتر نظرات شما  بطور مضاعف و بطور حضوری خدمت خواهند رسید تا به نرم افزار کامل تری دست یابیم.

*  درخواست همیشگی ما،ارتباط نزدیک تر و صمیمانه تر و بیشتر شما با هوشا است. کمک کنید،نرم افزاری که مال شما است،هر روز بهتر و کامل تر شود.کمک کنید تا دانشوران سرمد که متعلق به شما است،هر روز بالنده تر و پاینده تر باشد.

سلامت،موفق،بهروز و کامیاب باشید.

تیر۲۵۱۳۸۸

پشتیبانی ویژه ۳۱ تیرماه

قابل توجه تمامی استفاده کنندگان از نرم افزارهای

حسابداری دولتی و حسابداری بازرگانی هوشا

    ضمن عرض خسته نباشید به همه حسابداران،کارشناسان مالی،کارشناسان فن آوری اطلاعات،مدیران مالی و ذیحسابهای  محترم،

با توجه به درپیش بودن ۳۱ تیر ماه و اهمیت این روزها جهت هزینه نمودن تتمه بودجه عمرانی در ذیحسابی ادارات دولتی دارای بودجه عمرانی کل نظیر ادارات راه و ترابری،ادارات کل نوسازی،توسعه و تجهیز مدارس، ادارات کل تربیت بدنی، شازمانهای مسکن و شهرسازی و استانداری ها، همچنین با توجه به درپیش بودن موعد تحویل ترازنامه سود و زیان شرکت های غیر دولتی استفاده کننده از نرم افزار های بازرگانی هوشا،  در روزهای آینده و لغایت دهم مردادماه واحد پشتیبانی لغایت ۸ شب (۲۰:۰۰)  در تمامی روزها و حتی روزهای تعطیل جوابگو خواند بود. همچنین تلفن های همراه همکاران واحد پشتیبانی و بویژه آقای عبداللهی جهت پاسخگوئی و حل مشکلات همه استفاده کنندگان عزیز  روشن و در دسترس خواهد بود.

در خواست میگردد:

هر گونه مشکل حتی کوچک را با ما در مبان بگذارید.

بهمن۲۶۱۳۸۷

تقدیر و تشکر از یک کارشناس فن آوری اطلاعات

 آقای مهندس محمد رضا یوسف زهی کارشناس واحد فن آوری اطلاعات اداره کل نوسازی مدارس استان سیستان و بلوچستان در طول دو سال گذشته که نرم افزار حسابداری دولتی  هوشا در آن اداره کل نصب و راه اندازی شده بود کمک بسیار خوبی بودند هم برای ما و هم برای کارکنان ذیحسابی نوسازی مدارس زاهدان.

 ما در طول دو سال گذشته اصلا به زاهدان نرفته ایم.اما همه موارد ، پیشنهادات و سوالات کاربران نرم افزارمان با وجود آقای مهندس یوسف زهی بخوبی حل میشد.  انگار ما در زاهدان هستیم.

 موارد به سرعت انعکاس پیدا میکرد و  در صورت لزوم نسخه جدید برای  استفاده کنندگان نصب میگردید و یا  فایل پشتیبان برای واحد پشتیبانی  هوشا ارسال میشد

  نمونه بسیار خوب از یک همکاری.

   این اواخر نیز نرم افزار سپرده ها و تضمینات را برای واحد سپرده و تضمین راه اندازی نمودند و خیلی علاقمند بودند که آن قسمت هم راه اندازی شود.

 مطلع شدیم که آقای مهندس یوسف زهی به واحد نظارت  منتقل شده اند.مطمئن هستیم در آنجا هم خوب نظارت خواهند کرد و هم موفق خواهند شد.

 برای آقای مهندس یوسف زهی و همه کارشناسان واحدهای فن آوری اطلاعات آرزوی سلامتی و موفقیت داریم.

 پشتیبانی هوشا

بهمن۳۱۳۸۷

تقدیر و تشکر

در طول  بهار و تابستان سال گذشته (۱۳۸۷)، آقای کاظم اصغری بیش از ۳۰  روز، عصر ها  و  در روز  بیش از ۵ ساعت در خدمت  گروه توسعه نرم افزارهای مالی و اداری هوشا بوده اند.

گروه توسعه هوشا بر خود لازم میداند از زحمات آقای کاظم اصغری و در این سایت که متعلق به همه  کارشناسان استفاده کننده از نرم افزارهای یکپارچه مالی و اداری هوشا است تشکر کند. 

تمایل داریم در اختیار قراردادن تجارب،نظرات،پیشنهادات و انتقادات، توسط همه کارشناسان محترمی که از نرم افزاهایمان استفاده میکنند،تداوم داشته باشد.

 محل کار فعلی : اداره کل راه و ترابری آذربایجان شرقی –  اداره سپرده ها و تضمینات ذیحسابی

 آدرس ایمیل در سایت شرکت :k.asghari@daneshvaran.com

دانشوران سرمد : بالنده و پاينده

فهرست مطالب و نرم افزارها

جستجو در مطالب سایت

Dear Husha.IR Visotor’s IP


...
cheap beats by dre beats by dre uk cheap beats moncler outlet moncler sale moncler uk